Bahçeşehir Korsan Taksi

by Emir Berat

Avcılar Korsan Taksi

Bahçeşehir Korsan Taksi

Bahçeşehir Korsan Taksi


Trafik denildiği zaman herkesin aklına ilk gelen şehirler arasında İstanbul vardır. Bunun birçok nedeni var elbette faka bu durumun en büyük nedeni İstanbul’da olan nüfus yoğunluğu ve kişisel araç sayısıdır. Bu sorun gün geçtikçe sadece İstanbul’un değil birçok şehrin sorunu olmaya başlamış durumda. Sorun başa çık ak için her ne kadar alternatif çözüm yolları üretilse de nafile. Bu çözüm yollarından biri olan Korsan Taksicilik hakkında ve bizim verdiğimiz hizmet hakkında gelin biraz konuşalım.

Korsan Taksicilik sektörü oldukça fazla rekabetin döndüğü ve birbirinden bağımsız taksici gruplarının olduğu bir sektördür. İstanbul’un trafik sorunu kendi içerisindeki bölgelerde de birer gruba ayrılmış vaziyette. Bahçeşehir’de bir bölgeden bir başka bölgeye gitmek için bizim Korsan Taksi hizmetimizi kullanabilirsiniz. Peki ya sizin farkınız ne? Derseniz hemen açıklayalım.
Bir çok Korsan taksici konforsuz, kirli ve eski araçlar ile hizmet vermekte. Buda siz değerli müşterilerin iyi kalitede bir hizmet alamamasını sağlamakta. Üstelik sadece bununla da yetinmeyip ahlaksız şoförler ve somurtkan tipleri ile sizi soğutuyorlar. Fakat onların aksine İstanbul korsan taksi olarak bizler konforlu pandemi dönemine uygun temizlikli ve son model araçlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Güler yüzlü soförlerimiz ahlaklı konuşma tavırları ve seviyeli muhabbetleri ile sizlere çok iyi bir yolculuk deneyimi yaşatmakta. Uygun fiyatlandırma politikamız ile amacımız İn para olmadığını sadece müşteri memnuniyeti olduğunu sizlere belirtiyoruz. Hemen sizlerde bizimle iletişime geçin!

You may also like

Leave a Comment

Hemen Arayın