Üsküdar Korsan Taksi

by Emir Berat

 

Üsküdar Korsan Taksi ile % 100 Müşteri Memnuniyeti

Her taksi için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Üsküdar Korsan taksi % 100 müşteri memnuniyeti ile hareket eden kurumsal bir firmadır. Sizler de büyük müşteri memnuniyetinden yararlanmak isterseniz eğer Üsküdar taksi ile iletişime geçebilirsiniz. Anında müşteri memnuniyetini yaşamak sizlerin elinde. Yola çıktığımız her an sadece müşteri odaklı çalışan bir firmayız. Müşterileri memnun etmeyi bir görev biliriz. Bu yüzden yüzde yüz bir memnuniyet anlayışı ile işimizi yapmaya devam ediyoruz.

Alt limitlerde müşteri memnuniyeti sağlayan firmalar arasında asla yer almamaktayız. Müşteri memnuniyetimiz her zaman yüzde yüzün üzerinde seyreder. Sizler yetkin ve deneyimli şoförlerimiz ile tanışarak müşteri memnuniyetini yaşayabilirsiniz. Sadece işimizi yapmak için yola çıkmıyoruz. Aynı zamanda müşterilerle olan saygı çerçevesindeki diyaloglarımız ile de müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmaya çalışıyoruz. Tüm stresli günün yorgunluğunu üzerinde taşımayan sürücülere sahibiz. Trafikte asla hız yapmıyor ve kazaya ehliyet vermiyoruz. Sizler de tüm  bunları test etmek için bizleri seçebilirsiniz.

Müşteri Odaklı Çalışan bir Taksicilik Anlayışı

Üsküdar % 100 müşteri memnuniyeti ile yola çıkan bir firmadır. Sizler de bu memnuniyeti sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Gideceğiniz yere varacağınız ana kadar memnuniyet çizgimizi asla bozmuyoruz. Yollarda en ufak bir sorunun oluşmasına bile izin vermiyoruz. En büyük hedefimiz sağladığımız müşteri memnuniyetidir. Müşteri odaklı çalışan taksicilik anlayışı ile hareket eden bir firma olarak sonuna kadar bizlere güvenebilirsiniz. Amacımız aldığımız müşterileri sorunsuz bir şekilde yerine ulaştırmayı kapsamaktadır.

Sadece ticari odaklı değil müşteri odaklı çalışan bir firmayız. Kimi firmalar sadece ticari açıdan işe yoğunlaşır. Bizde asla böyle bir durum söz konusu değildir. En büyük hedefimiz memnuniyet sınırını yüzde yüzün üzerine çıkarmaktır. Bunun için her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.  Sizler de bizler sayesinde memnuniyetimizi görebilir ve bizi seçtiğiniz için memnun kalabilirsiniz. Bizler sadece müşteri odaklı çalışan bir firmayız. Üsküdar taksi her anlamda iyi olan bir firmadır. Bunu her geçen gün tescillemeye de devam etmekteyiz. Sizler bu memnuniyeti bizlerle yaşayabilirsiniz.

You may also like

Leave a Comment

Hemen Arayın